הפתרון לנימים, פיגמנטציה ופגמי עור!

IPL טכנולוגיה חדשנית לטיפול ושיפור מרקם העור

הרבה פעמים אני מופתעת לגלות נשים שחושבות על מרקם העור שלהן, שניזוק ע”י פגעי השמש, הזמן והשינויים ההורמונליים כעל – “זה מה יש”: זו הגנטיקה שלי, זה מה שקיבלתי ועם זה אני צריכה להשלים.
אבל תופתעו לגלות שההתקדמות בהשנים האחרונות  בתחום הרפואה האסתית, הביאה בשורה מרעננת ופתרונות טיפוליים חדשניים וקלים, כאלה שבעבר סביר להניח שבעבר היו נשמעים לנו דמיוניים לחלוטין. כמו כן טיפולים ישנים שהיו בשימוש בעבר עושים “קאמבק” עם שימושים חדשים והתוויות חדשות לשימוש.

כך למשל באמצעות מיכשור יחסית ישן, שהיה בעבר פורץ דרך כמו מכשיר ה-IPL ניתן לחולל מהפך של ממש, לשקם את העור מפגעים ומפגמים ולהחזיר לו את החיוניות והזוהר. חשוב להבין כי אפקט השינוי בטיפול ב- IPL עליו יוסבר בהמשך, משמעותי מכל טיפול ביתי או טיפול קוסמטי שמרני, וגם בעיות כמו פיגמנטציה, נימי דם, רוזצאה וקופרוז מוצאות מזור הן בהקלה בתסמינים והן בנראות בטיפול בטכנולוגיית ה-IPL.

חשוב לא פחות לציין כי מעבר למראה, הטיפול הינו בגדר טיפול משנה חיים גם ברמה הרגשית, שכן הרבה פעמים הסובלים מהמחלות והמצבים הללו חווים פגיעה בדימוי ובערך העצמי, ופתרון התופעות העוריות הללו, בקלות ובמהירות יחסית גבוהה הודות לטכנולוגיה המתקדמת ולמכשור המקצועי, משפרים גם את ההרגשה והבטחון העצמי של המטופלים.

תקופת החורף הינה הזמן המומלץ ביותר בשנה להתחיל ולטפל בעורך מאחר במהלך הטיפולים עליך להימנע מחשיפה לשמש ובחורף קיימים התנאים האופטימליים להצלחת הטיפול
משתנה נוסף החשוב להצלחת הטיפול הינו הזמן החולף בין הופעת השינויים בעור לעד לתחילת הטיפול. ככל שמתחילים בטיפול מוקדם יותר, כך ההצלחה תהיה משמעותית יותר.

אז מהו בעצם מכשיר ה-IPL?

מכשיר ה-IPL עובד בדומה למכשירי הלייזר אך בניגוד אליהם הוא אינו שולח קרן אחת מרוכזת, אחידה בעוצמתה וכואבת אלא קרני האור המשתנות באורכן ובעוצמתן ומותאמות למטופל ולמקרה, לסוג העור, ולשלב הטיפולי בו נמצאים.
בגלל העוצמה הפחותה והפיזור של הקרניים הסיכון לכוויות נמוך משמעותית מאשר במכשירי הלייזר והתוצאות ניכרות למן הטיפול הראשון.

הכיני את עורך לקיץ וקבעי כבר היום תור…

אז למה את מחכה?

 

שתפ/י את המאמר