סקולפטרה

סקולפטרה - מה זה

מה זה סקולפטרה? סקולפטרה (Sculptra) היא חומר טיפול חדשני שממריץ את ייצור הקולגן, וע״י כך מחזיר לעור גמישות, נפח ומראה צעיר. הזרקת סקולפטרה (Sculptra)  גורמת לייצור מוגבר של סיבי קולגן, החיוניים לשמירה על מבנה העור ומוצקותו. רמת הקולגן הגבוהה מעניקה לעור גמישות ונפח שתורמים למראה צעיר ורענן יותר.

אחד היתרונות המשמעותיים של סקולפטרה (Sculptra) הוא אורך החיים שלה בהשוואה לחומרי מילוי אחרים. תוצאות סקולפטרה (Sculptra) יכולות להחזיק מעמד שנתיים או יותר , מה שהופך אותה לאופציה מועדפת עבור אנשים המחפשים תוצאות ארוכות טווח.

הזרקת סקולפטרה (Sculptra) שומרת על המראה טבעי  – האפקט שנוצר בעקבות הזרקת הזרקת הסקולפטרה (Sculptra) נראה טבעי לחלוטין ומתאים במיוחד למי שחושש ממראה “עשוי” או מלאכותי.

סקולפטרה (Sculptra) מיוצרת מחומר סינטטי מתכלה, מותאם ביולוגית לגופנו הנקרא חומצה פולי-L-לקטית  החומר נספג בגוף באופן הדרגתי וטבעי ועוזר לבנות מחדש את הקולגן האבוד.

הסקולפטרה (Sculptra) מוזרקת לשכבת הדרמיס של העור, שבה יש את מרב הקולגן.

מספר פגישות ההזרקה ומספר ההזרקות לכל טיפול משתנים מאדם לאדם, בהתאם לכמות הקולגן שאבד. בממוצע, יש צורך בשתים או שלוש פגישות על פני תקופה של מספר חודשים.

תוצאת הטיפול ניכרות מספר שבועות אחרי ההזרקה ואנו רואים הרמה ברורה של הרקמה באזור המוזרק, והחשיבות בטיפול זה הוא משך הזמן של פעילותו- העור הולך ומשתפר עם החודשים והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

מחפשים טיפולי סקולפטרה בתל אביב? המרפאה ממוקמת בצפון תל-אביב. חניה חופשית. להזמנת תור

סקולפטרה לפני ואחרי

לפני ואחרי טיפול ראשון בסקולפטרה
לפני ואחרי 2 טיפולים של סקולפטרה והזרקת חומצה היאלורונית
לפני ואחרי 2 טיפולים של סקולפטרה
שקופית קודמת
שקופית הבאה

להזמנת תור לטיפול סקולפטרה

הטיפולים המהפכניים עם סקולפטרה

פנים

טיפול באזור הפנים הגורם להצערה והרמה של רקמות הפנים כמו גם שיפור מרקם עור הפנים. התוצאות של 2 טיפולים יכולות להשמר עד שנתיים ולעיתים יותר. 

טיפול אנטיאייג'ינג

חידוש העור על ידי עידוד סיבי קולגן חדשים בדרמיס. מוביל לשיפור באלסטיות של העור ובמבנה עור צעיר וחיוני. 

צוואר ודקולטה

טיפול זה מאפשר שיפור דרמטי בצוואר מדלדל ובקמטוטים באזור המחשוף. לצוואר מאד מקומט מומלצים שלושה טיפולי חומצה פולילקטית בהפרש של כחודשיים בין טיפול לטיפול.

טיפולי גוף

בשלבים שונים של חיינו הגוף עובר שינויים שונים שניכרים על העור – כגון מתיחה של הבטן בזמן הריון והרפיון האופייני באזור לאחר הלידה. סקופטרה/ אסטפיל ניתנים  להזרקה בבטן, יריכיים וישבן לשיפור מראה ומרקם העור ולמיצוק האזורים הללו. 

סקולפטרה - איך זה עובד