סקולפטרה ואסטפיל

חידוש הקולגן הטבעי בגוף עד 60% יותר

קולגן הוא חלבון סיבי בדרמיס העמוק התומך במבנה העור ומסייע בשמירה על צורת העור, תוך שמירה על עור חלק ולחות העור. התחדשות תמידית של קולגן גורמת למראה עור צעיר יותר. עם השנים והחל בערך בגיל 25 כמות הקולגן המיוצרת באופן טבעי ברקמה הולכת ויורדת, ושחלוף הקולגן הולך ועולה. כתוצאה מכך אנו רואים תהליך הזדקנות של העור, קמטוטים, קמטים ויובש.
Sculptra ו Aesthefill הם חומרי הזרקה שאושרו לאחרונה בישראל על ידי משרד הבריאות, אך נמצאים בשימוש עולמי מזה שנים.
החומרים מורכבים מחומצה פולילקטית המסייעת בהדרגה להחליף קולגן שאבד -לתוצאות שיכולות להימשך עד שנתיים ולעיתים אף יותר.

Sculptra מיוצר מחומר סינטטי מתכלה, מותאם ביולוגית לגופנו הנקרא חומצה פולי-L-לקטית, ואילו Aesthefill מיוצר מחומצה פולי D לקטית. החומרים נספגים בגוף באופן הדרגתי וטבעי ועוזרים לבנות מחדש את הקולגן האבוד. הטבה במצב העור מושגת על ידי סדרה של טיפולים המבוצעים על ידי רופא בלבד.
בזמן הטיפול הרופא מזריק את החומצה הפולילקטית לדרמיס – אותה שכבה של העור בה יש את מרב הקולגן. לאורך זמן, Sculptra או Aesthefill יעזרו לגוף לשחזר קולגן שאבד.

מספר פגישות ההזרקה ומספר ההזרקות לכל טיפול משתנים מאדם לאדם, בהתאם לכמות הקולגן שאבד. בממוצע, יש צורך בשתים או שלוש פגישות על פני תקופה של מספר חודשים.

תוצאת הטיפול ניכרות מספר שבועות אחרי ההזרקה ואנו רואים הרמה ברורה של הרקמה באזור המוזרק, והחשיבות בטיפול זה הוא משך הזמן של פעילותו- העור הולך ומשתפר עם החודשים והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

לפני ואחרי

לפני ואחרי שני טיפולי אסטפיל לפנים
לפני ואחרי שני טיפולי אסטפיל
לפני ואחרי טיפול ראשון בסקולפטרה
לפני ואחרי טיפול ראשון באסטפיל
הידוק והחלקת הטבור, ועודף עור בבטן באמצעות אסטפיל
לפני ואחרי 2 טיפולים של סקולפטרה והזרקת חומצה היאלורונית
לפני ואחרי 2 טיפולים של אסטפיל וחומצה היאלורונית לסנטר
לפני ואחרי 2 טיפולים של סקולפטרה
לפני ואחרי 3 אמפולות של אסטפיל לפנים
לפני ואחרי 3 אמפולות של אסטפיל לפנים
שקופית קודמת
שקופית הבאה

להזמנת תור לטיפול

הטיפולים המהפכניים עם סקולפטרה

פנים

טיפול באזור הפנים הגורם להצערה והרמה של רקמות הפנים כמו גם שיפור מרקם עור הפנים. התוצאות של 2 טיפולים יכולות להשמר עד שנתיים ולעיתים יותר. 

טיפול אנטיאייג'ינג

חידוש העור על ידי עידוד סיבי קולגן חדשים בדרמיס. מוביל לשיפור באלסטיות של העור ובמבנה עור צעיר וחיוני. 

צוואר ודקולטה

טיפול זה מאפשר שיפור דרמטי בצוואר מדלדל ובקמטוטים באזור המחשוף. לצוואר מאד מקומט מומלצים שלושה טיפולי חומצה פולילקטית בהפרש של כחודשיים בין טיפול לטיפול.

טיפולי גוף

בשלבים שונים של חיינו הגוף עובר שינויים שונים שניכרים על העור – כגון מתיחה של הבטן בזמן הריון והרפיון האופייני באזור לאחר הלידה. סקופטרה/ אסטפיל ניתנים  להזרקה בבטן, יריכיים וישבן לשיפור מראה ומרקם העור ולמיצוק האזורים הללו. 

שאלות ותשובות

טיקסל היא מערכת חדשנית לשיפור מרקם העור העושה שימוש בחימום בחום טבעי וללא קרינה. קיים מספר רב של טיפולים שונים שניתן לבצע עם המכשיר: טיפולים אבלטיביים המייצרים נקבים עמוקים יותר בעור (וקילוף משמעותי) או טיפול יותר עדין (לא אבלטיבי) המאפשר החדרת חומרים טיפוליים כגון חומצה רטינואית וחומרי מזותרפיה. טיפול בטיקסל נותן מענה לקמטוטים, פיגמנטציה, צלקות אקנה, ועור זקןויבש על ידי חידוש העור. הטיפול אורך כ20 דקות ומבוצע פעם בחודש במשך כ-6 מחזורים.