10 הדברות למזריקה המתחילה

חומצה היאלרונית הפכה בשנים האחרונות לטיפול שכל אחת ואחת מכירה והרבה מאיתנו חשבו לבצע. אבל לא כולן יודעות שלחומצה היאלורונית יש גם צד אחר- הצד ה”אפל”- חומרים לא איכותיים, רופאים לא מיומנים ואפילו אנשים שמתחזים לרופאים שמזריקים וגורמים לנזקים.

לפניך מספר נקודות למחשבה לפני שמתחילים לטפל.

כל מה שאת צריכה לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית כל מה שאת צריכה לדעת לפני הזרקת חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית

1. בדקי המלצות וכמה שיותר. חשוב לא פחות-בדקי מי הממליצים, מה הקשר שלהם לרופא, ואיך הם בעצמם נראים. הכי טוב לקבל המלצה מחברה קרובה.

2. מבין שמות הרופאים שבחרת, בדקי שמדובר ברופא/ה בעל/ת נסיון (הזרקה לאחת אינה דומה להזרקה לאחרת וזה מהטעם הפשוט שלכל אחת מאיתנו מבנה פנים שונה). אל תתביישי לבקש לראות תעודות והכשרות.

3.בררי אם ההזרקה מתאימה לך (לנשים בהריון או מניקות,למשל,אסור להזריק)

4. הפגישה הראשונה עם הרופא/ה יכולה להיות פגישת ייעוץ. אפשר בהחלט להפריד בין פגישת ייעוץ לטיפול .אם כך החלטת -אל תתפתי (גם לא ל”מבצע שתקף רק להיום….”)

5. בדקי ממה יש להימנע טרם הטיפול (שעווה,רטינול וכו). הגיעי לייעוץ ולטיפול בלי איפור. ודאגי לקבל הנחיות מדויקות לאחר הטיפול.

7. תקציב: קחי בחשבון שחומצה היאלורונית היא לא זולה, ודאגי מראש לתקציב מתאים. באם אחרי ההזרקה תרצי תוספת – גם היא בתשלום ולכן כדאי לעשות סקר שוק מראש. חשוב לציין כי לא כל המותגים זהים באיכותם. היזהרי ממחירים נמוכים מידי ומבצעים מפתים (מחשיד לחומר באיכות ירודה) או מחירים גבוהים מאד, בחרי רופא וחומר על פי המלצות.

8. חשוב מאוד לדעת באיזה חומרים הרופא/ה משתמש/ת , ובזמן ההזרקה לבדוק את המדבקות על המזרק ולוודא שהוזרק החומר עליו סיכמתם.

9.עדכנו את הרופא/ה לגבי מחלות עור/ אלרגיה וכל דבר אחר שנראה לכן קשור וחשוב.

10. חשוב להיות מוכנה לא רק לטיפול עצמו אלא גם למה שקורה אחריו. לדעת אם תהייה נפיחות ואם כן מה לעשות על מנת להרגיע אותה (וגם אתכן), או למשל כיצד למנוע התפרצות של הרפס אחרי הזרקה.

לפרטים נוספים וייעוץ ללא התחייבות וללא עלות
התקשרו אלי ב0523577100
ד”ר דפנה מנספלד

שתפ/י את המאמר