צניחה חופשית של העפעפיים, תופעה שכיחה עם פתרון פשוט

עם השנים או בשל גנטיקה אנו חווים צניחת עפעפיים, זוהיתופעה שכיחה מאוד בקרב נשים וגברים. ניתן לזהות זאת כאשר העור בחלק העליון של העין (בעפעף) מתחיל לצנוח ו”לנוח על הריסים” במרבית המקרים ניתן לטפל ולשקם את מראה העיניים מבעוד מועד מבליל להזדקק לניתוח, אם נתפוס את התופעה בזמן .

צניחת עפעף יכולה להתרחש בשל מספר סיבות. לרוב, צניחת עפעף מופיעה ככל שהגיל מתקדם אך גם טראומה, פגם מולד, בעיה נוירולוגית או בעיה רפואית אחרת יכולים להביא להיווצרות צניחת עפעף. צניחת העפעף עלולה לשבש את איכות הראייה, שכן במקרים מסוימים העפעף חוסם את שדה הראיה ובמקרה כזה על פי רוב הטיפול הוא כירורגי.

תכירו את הפלאזמה פן או בשמו הלועזי PLEXR

בשנים האחרונות עולם הרפואה נוטה פחות ופחות לכיוון פתרונות ניתוחיים ופולשניים, הן משום שלמרבית האנשים פשוט אין את הזמן והרצון לעבור טיפולים עם זמן החלמה ארוך, והן מפני שלרוב כבר אין צורך בטיפולים שכאלו.

טיפול בעודפי עור באזור העיניים, הצוואר וקמטוטי הפה, כבר אינו מצריך טיפול ניתוחי. במקום, אנו רואים בשנים האחרונות נטיה לכיוון טיפולי פלסמה פן לחידוש אזור העפעפיים והעיניים.

טכנולוגית הפלסמה מבוססת על העברת אנרגית גז מיונן ללא מגע בעור ועל ידי כך איוד של הרקמה באופן מבוקר ומדוייק ביותר.

מכשיר הPLEXR הוא מהמתקדמים בעולם ונחשב לבטוח ביותר. למכשיר 3 עוצמות שונות המותאמות לאזורי טיפול שונים.

לאחר טיפול במכשיר הPLEXR יש תקופת החלמה של העור הנמשכת בין מספר ימים לשבוע.

בשלב הראשון העור אדום מגורה, ויש עליו נקודות קטנות מאזורי הטיפול.

בשלב השני (כעבור יום ) יכולה להופיע בצקת משמעותית באזור הטיפול אשר חולפת לבד או בעזרת טיפול בקרור (עם רטיות קרות), אך אל דאגה- שלב זה נמשך זמן קצר בלבד!

ביום השלישי אזור הטיפול מגליד ומתחיל למעשה בתהליך הקילוף וההחלמה.

בהתאם למצב העור באזור יש לבצע בין 2 -3 טיפולים לכל אזור בהפרש של כחודש וחצי בין טיפול לטיפול.

אז עכשיו כל שנשאר הוא להסתכל במראה, ולהסתכל האם זה הרגע הנכון להתקשר אלי, צלמי ותשלחי לי מבטיחה לתת לך את הייעוץ הטוב ביותר.
שלך,
ד”ר דפנה מנספלד

052-3577100 | רפואה אסתטית מעצימה

שתפ/י את המאמר