פילינג TCA- לחשוף את הזוהר מתחת לשכבות

פילינג  כימי וחומצה טריכלורואצטית (TCA):

רפואה אסתטית הוליסטית מטפחת את כל האספקטים השונים של הנראות שלנו. את הפנים והשיער,  מטפלת בקמטים ומסייעת בהשבת נפח לפנים.

עונת החורף ידועה כעונה המושלמת לטיפולים המשחזרים לעור, הטיפולים אשר עוזרים להתגבר על נזקי הזמן ופגמי עור שונים.

לטיפולים מקלפים שמור מקום של כבוד בין הטיפולים המשמרים והמחדשים לעור שכן קילוף העור הוא תמריץ נפלא להתחשות וייצור קולגן.

אני באופן מיוחד אוהבת את טיפול הפילינג TCA שהוא טיפול  בחומצה טריכלורואצטית (TCA) בריכוז גבוה (ריכוז המותר לשימוש רפואי ולא קוסמטי) . הטיפול משפר את מראה העור, עוזר להצערת העור ומשקם את העור ממצבים מסוימים כגון פיגמנטציה (מלזמה), צלקות אקנה וקמטוטים.

השימוש בחומצה טריכלורואצטית (TCA), יוצר כוויה מבוקרת הגוררת קילוף אינטנסיבי של שכבות העור החיצוניות, משמשת לניקוי תאי עור מתים וחושפת את שכבות העור החדשות והחלקות יותר מתחת, מגרה ומעודדת צמיחת תאי עור חדשים.

 

הטיפול נמשך בדרך כלל כ-30 דקות, מלווה באי נוחות קלה ותחושת צריבה, ולרוב ניתן להמשיך בפעילות הרגילה לאחר הטיפול, אך יש לזכור כי אפקט הקילוף הוא מאד אינטנסיבי ויוצר גלדי עור הולכים ומתקדמים במהלך כשבוע עד שבוע וחצי.

פילינג TCA גורם לפעמים לתופעות לוואי זמניות כגון צריבה ואי נוחות עלולים לחוות אדמומיות ורגישות בעור לתקופה של מספר ימים עד שבועות אחרי החלמה מהקילוף.

במקרים נדירים, קיים סיכון להצטלקות וזיהום מקילוף TCA, אך בבחירה נכונה של המטופלים ניתן להמנע מאלו.

 

לאחר שימוש בפילינג, חשוב ביותר להקפיד ההגנה על העור מפני השמש באמצעות קרם הגנה, גם בחורף.

 

לשאלות ובדיקת התאמה לפילינג – פני אלי עוד היום!

 

 

 

שתפ/י את המאמר