פייס ליפט או שימור נכון למראה טבעי לאורך שנים?

לפני שנים, (א)נשים היו מגיעים לגיל מסויים ואז למנתח להרמת הפנים ובוקר אחד מתעוררים עשור לאחור, היום הטכנולוגיה מתקדמת ומודעת יותר ואף מאפשרת לנו לשמר את עור הפנים בסדרות קבועות ולשמור על מראה טבעי מלא חיות כl שלא תתעוררי בוקר אחד בת 20, אלא למעשה תיראי זוהרת לאורך זמן, כל הזמן ובצורה טבעית.

לא, אני לא אומרת לא לעשות הרמת פנים, אני אומרת שאני מאמינה בטיפול קבוע בפנים בכדי לשמור על העור ועל ידי כך למנוע או לדחות את הניתוח.

ישנם מספר טיפולים אותם מומלץ לבצע באופן קבוע (אחת לכמה חודשים), למשל, האהוב עלי מכל – הטיקסל.

הטיקסל, הינו פיתוח טכנולוגי חדשני בעולם הטיפולים האסתטיים, המביא איתו פתרון חדש לכל מי שמעוניינת ל”הצעיר” את העור, לחדש אותו ולתקן את הפגמים שנוצרו בו. הטיפול נעשה על ידי מכשיר, שמחדיר לעור הפנים ויטמינים שמזינים אותו.
מערכת טיקסל (Tixel) הינה מערכת מבוססת טכנולוגיית TMA (Thermo Mechanical Ablation) אשר פותחה לצורך טיפולים אסתטיים לחידוש העור והצערתו, טיפול בקמטים וקמטוטים. הטכנולוגיה מבוססת אנרגיית חום טבעי המגיעה ל- 400 מעלות. החום מועבר ע”י ראש טיטניום בעל מוליכות תרמית גבוהה שעשוי בצורת פירמידות ששטח הכיסוי שלו הוא סנטימטר אחד. הפירמידות הזעירות באות במגע עם העור ואנרגיית החום עוברת באופן מידי לשכבות העור.

הטיפול בטיקסל פועל לחידוש העור, העלמת קמטים וקמטוטים, מתיחת העור שמסביב לעיניים ומיצוקו, טשטוש צלקות אקנה, סימני מתיחה, כתמי גיל ופיגמנטציה. מתאים במיוחד לאזורי הפנים כולל עפעפיים, בצוואר, המחשוף ובגב כף היד. הטיפול משפר משמעותית את מרקם העור והתוצאה היא, מראה עור טבעי, אחיד וזוהר.

אז מתי נראה את התוצאות? האמת? כבר אחרי הטיפול הראשון ניתן לראות את השינוי (כמובן לאחר כמה ימים…) אבל לתוצאה מושלמת והחלקה של קמטוטים כדאי לבצע מינימום של 4 טיפולים.

בשבועות הקרובים אציע לכן מספר טיפולים שמחדשים את העור ומונעים הזדקנות…

אז תעקבו אחרי 🙂

רוצה לחדש/ לרענן את עורך?
מוזמנת לדבר איתי
ד”ר דפנה מנספלד
רפואה אסתטית מעצימה

שתפ/י את המאמר