מתחתנת? מזל טוב

הרגע הנכסף הגיע, הנסיך שלך כרע ברך והפתיע עם טבעת מ ד ה י מ ה! עכשיו מתחילה הטרפת שלפני החתונה.
מצד אחד את רוצה לצמצם הוצאות ומתח לפני החתונה אך מצד שני זה היום שלך ואת רוצה להיות יפה ומוכנה. אז מה כדאי לעשות?

חשוב מאד לתכנן טיפולים אסתטים זמן רב ככל האפשר לפני החתונה. בואי לפגישת ייעוץ עם הרופא לפחות חודשיים לפני הארוע. זכרי כי התוצאות של הזרקות לוקחות מינימום שבועיים לתוצאה הרצויה, ולכן חודש עד חודש וחצי לפני החתונה זה הזמן האידיאלי לבוא לטיפולי אסתטיקה כגון הזרקת בוטוקס וחומצה היאלורונית. אם תזקקי לטיפול בשלבים כדאי להתחיל חודשיים לפני החתונה.

אילו טיפולים כדאי לעשות לפני חתונה? כשאנו באות לטיפולים אסתטיים לפני חתונה כדאי להתרכז במטרה שלפננו: הצילומים, האיפור השיער.

מן הסתם ביום המאושר ביותר בחייך תחייכי מאוזן לאוזן! כדאי לבדוק אם את סובלת מקמטי חיוך בצידי העיניים (CROW’S FEET – קמטי רגלי העורב). אם יש לך קמטים רבים המגיעים עד הלחיים – כדאי להזריק בוטוקס להחלקת קמטים אלו מבעוד מועד על מנת להחליקם. במקרים מסויימים אנו מוסיפים גם נקודה נוספת להזרקה המרימה את קצוות הגבה שתאפשר לאיפור עם צלליות להראות רענן ולא כבד.

מצח: כדאי לבחון מראש את התסרוקת שלך ולראות אם המצח כולו גלוי או מכוסה בפוני. אם המצח גלוי כדאי לבדוק עד כמה עמוקים הקמטים במצחך. לאישה שיש קמטים עמוקים במצח, לעיתים האיפור נכנס לחריצים ונראה לא יפה בתמונות. על ידי החלקת הקמטים במצח את מאפשרת למאפרת להשתמש בפחות מייקאפ ושומרת על לוק טבעי. בין הגבות- קמטי הזעף: את הרי לא רוצה להרעות זעופה וכועסת ביום המאושר שלך! הזרקה של בוטוקס לקמטי הזעף תבטיח לך מראה רענן ושמח בכל רגע. גם כאן כדאי לבצע את הטיפול מינימום חודש לפני החתונה.

שפתיים:
לא כל אישה התברכה בשפתיים חושניות ועבות, וגם לא כל אישה חייבת תמיד שפתיים כאלה. אבל בשביל תמונת חתונה מושלמת, כדאי לבצע טיפול מילוי לשפתיים דקות. את תראי נפלא והמאפרת שלך לא תצטרך להשתמש בטריקים שונים לעבות את השפתיים עם עיפרון איפור. הטיפול אורך כ10 דקות, איננו יקר במיוחד כי אנו מזריקים רק נפחים קטנים כגון חצי מזרק, והתוצאה מחזיקה מעמד עד 1/2 שנה.

מילוי שקעים מתחת לעיניים:
שקעים מתחת לעיניים קיימים בכל גיל, גם אצל צעירות ולכן אין קשר לגיל. על ידי הזרקת חומצה היאלורונית דקה ביותר בכמות מזערית אפשר לתקן שקעים עמוקים מאד ובכך להבהיר במעט כהויות מתחת לעיניים ולהפחית את כמות האיפור שתזדקקי לו. היתרון בטיפול זה הוא שבד”כ העמידות היא גבוהה ויכולה להחזיק למעלה משנה, ולכן אין צורך לבצע אותו לפני החתונה אלא אפשר כמה חודשים מראש.

פילינג, מזותרפיה וטיפולי סקינבוסטר:
אם את סובלת מעור לא אחיד או עם פיגמנטציה כדאי לשקול טיפול פילינג לאזורי פיגמנטציה. יש לציין כי הטיפול מצריך בדיקת התאמה והזמן המומלץ לביצוע פילינג הוא כחודש וחצי לפני הארוע. לאחר הטיפול- גם בזמן ההחלמה וגם לאחר מכן יש להקפיד באופן מיוחד על מריחת קרם נגש שיזוף. אפשר להשלים את הטיפול בסקינבוסטר, שהוא טיפול חומצה היאלורונית לפנים, מחשוף וצוואר שיגרום לך להראות זוהרת או במזותרפיה. סקינבוסטר מומלץ לבצע חודש לפני הארוע ומזותרפיה שבועיים עד 10 ימים לפני.

המלצות נוספות:
כמו לכל אישה, אבל באופן מיוחד גם לכלות אני ממליצה להמנע מחשיפה לשמש בשעות החמות ובלי כובע/ מקדם הגנה, את הרי לא רוצה להגיע לחופה עם קמטוטים ועור יבש… הקפידי על שינה טובה ומרעננת לפני החתונה, והמנעי מלחץ מיותר. מחקרים הוכיחו כי שינה טובה יכולה לשוות לפנים מראה רענן וצעיר יותר! הקפידי על תזונה בריאה מלאה בויטמינים ומינרלים ושתיה של לפחות 10 כוסות מים ביום, במיוחד בקייץ!

שתפ/י את המאמר