מיקרונידלינג וגלי רדיו- עוצמה ורכות בטיפול אחד

בואו נודה בזה! רובנו רוצות להיראות במיטבנו בכל גיל, להרגיש בנוח בעורינו – לא מלאות ומתוחות מדי, רק טבעיות. אנחנו רוצים להזדקן בחן ואלגנטיות.

באופן בלתי נמנע, קווים עדינים וקמטוטים מופיעים על פנינו עם השנים כתוצאה מחשיפה לשמש, עישון, ירידה במשקל או פשוט מגורמים גנטיים.

הפתרונות בעבר היו – הזרקת חומצה היאלורונית אשר באמת מתחה את העור אך לעיתים גרמה למראה “מנופח” ולא טבעי.

 

אבל מה  אם אספר לך שעכשיו יש טיפול פשוט, זעיר פולשני, שיטפל בחששות אלו, וימנע ממך את המראה המנופח והלא טבעי ואפילו יאפשר לך לצאת באותו היום לארוחת ערב!

מכשיר ה ויואצה מציע גישה טיפולית חדשה המשלבת אנרגיית מיקרונידלינג וגלי רדיו, על מנת לגרום לעורך להראות טבעי, רענן ובריא!

מיקרונידלינג היא שיטת טיפול ידועה מזה שנים רבות (הידועה בשמה האחר מזותרפיה) הגורמת לעור להתחדש בעקבות מיקרופציעות קטנות. ואילו טכנולוגית גלי הרדיו, טכנולוגיה שביסודה איננה חדשה גורמת לעור להתחדש בעקבות ייצור חום מקומי. החידוש בטיפול זה הוא השילוב של הדקירות עם שחרור גלי הרדיו בעומק הרקמה!

מכשיר המיקרונידלינג RF של ויואצה מאפשר לנו –

להקל על קמטים וקמטוטים, להדק את העור, לצמצם את גודל הנקבוביות ולשפר את הגוון והמרקם של העור, וכל זאת עם תוצאות מהירות (תוך מספר קטן של מפגשים) וזמן השבתה מינימלי, ובמינימום כאב.

מכשיר ה-מיקרונידלינג RF  הוא מהדור החדש ביותר של מכשירי RF מיקרונידלינג ובעל תקן האיכות המחמיר של ה-FDA.

טיפול זעיר-פולשני זה ממריץ את הייצור הטבעי של הקולגן והוכח כיעיל בהקלה על קמטים בפנים, קמטים עדינים, והידוק וחיטוב הפנים והצוואר, טיפולי גוף וטיפול בסימני מתיחה.

 

לפרטים נוספים כיצד לטפל בקמטוטים,צלקות אקנה, נקבוביות גדולות, ופגמי עור נוספים – פני אלי עוד היום!

שתפ/י את המאמר