טיפולים מתקדמים בבוטוקס וחומצה היאלורונית

כולם היום מכירים את הבוטוקס והשפעתו על המצח ועל צידי העיניים, ואת החומצה ההיאלורונית למילוי שפתיים פיסול עצמות לחיים ומילוי הקפלים הנזולביאלים.

לפניכם מספר מקומות אזורים ורעיונות לטיפולי אסתטיקה לא שגרתיים שיכולים להוסיף יופי וחיות לפניכם וגופכם וליצור מראה רענן וצעיר:

הזרקת חומצה היאלורונית לאזור הרכות
עם השנים אנו מאבדים שומן פנים ומסת שריר, וכן נוצרת ירידה בגמישות העור והרקמות החיבור. בעקבות כך נוצרים שקעים שמשווים לפנינו צורה “זקנה” לדוגמא: אזור הרכות. כשאנו מאבדים נפח באזור הרכות נוצר מראה דמוי גולגולת המשווה לפנים מראה חולה וזקן. על ידי הזרקה של חומצה היאלורונית בעלת מרקם חלק ועדין, ניתן למלא את האזור הזה ולהחזיר לפנים מראה בריא ורענן.
הזרקת חומצה היאלורונית או רדיאס לגשר האף:
לעיתים עם השנים או לאחר חבלה נוצרת אסימטריה של גשר האף או פגם כל שהו. הטיפול המיטבי לאף עקום הוא טיפול ניתוחי אך חלקנו נרתעים מהאופציה הניתוחית או שלא מעוניינים לשלם סכום כל כך גבוה. ניתן לתקן את גשר האף על ידי מילוי שקעים ויצירת אף ישר ואצילי. התוצאות מפתיעות ומחזיקות זמן רב במיוחד בשימוש ברדיאס.

הצערת תנוכי אזניים:
אחד המקומות בו אנו רואים סימנים של גיל הוא תנוך האוזן, אשר מאבד מגמישותו ומתארך ונעשה מקומט. תופעה זו משמעותית במיוחד באנשים שעונדים עגילים. אפשר לראות שהעגיל לא יושב טוב בחור ומתקפל כלפי מטה ושהחור באוזן מתארך ונעשה בצורה של טיפה. ניתן להצעיר את התנוך על ידי הזרקה של חומצה היאלורונית והחזרת הגמישות לתנוך. כמו כן ניתן לבצע טיפולי מיצוק לתנוך האוזן באמצעות גלי רדיו.

הזרקת בוטוקס לשריר הפלטיזמה בצוואר:
לחלק מהנשים יש “רצועות צוואר” או “רצועות פלטיזמה” שבולטות וגורמות לצוואר להראות מתוח ומשוות מראה של זקנה ורזון לא בריא. אנו יכולים לטפל ברצועות אלו על ידי הזרקת בוטולינום טוקסין לשרירי הפלטיזמה הגורמת לשחרור השריר והחלקת הצוואר.

הזרקת בוטוקס לסנטר: שריר המנטליס יכול לגרום לפנינו למראה רגזני ורוטן על ידי התכווצות וקימוט הסנטר (בצרפתית קוראים לזה קליפת תפוז – peau d’orange. על ידי הזרקה של 2 נקודות בוטולינום באזורים אסטרטגיים בסנטר – אפשר להחליק את הסנטר ולגרום לו להראות יפה וצעיר.

חידוש מרקם העור בידיים בעזרת רדיאס מדולל:
רדיאס הוא חומר מילוי מבוסס סידן אשר גורם לגירוי קולגן אינטנסיבי. משכך הוא בעצם משמש כ”משקם” רקמות דלות בקולגן ולכן ניתן להשתמש בו להזרקה בגב כף היד בצורתו הרגילה (למילוי נפח) או בצורה מדוללת (לצורך גרוי קולגן ועיבוי העור).

שתפ/י את המאמר