הכל בידיך

ג’ואן ריברס פעם אמרה: “אתה יכול להסתיר הרבה דברים, אך הידיים תמיד מסגירות” אז מה בעצם ניתן לעשות על מנת לשפר את מראה הידיים?

1. לקבוע שגרת טיפול מגיל צעיר ולדבוק בה: להקפיד על שימוש בקרם לחות, ולהקפיד על שימוש בקרם הגנה עם מקדם גבוה מידי יום, כל היום!

2. שימוש בכפפות נהיגה! השמש פוגעת בעורנו גם כשאנחנו לא חושבים.

3. בעלי נטיה ליובש / גרוי: להקטין חשיפה למים – בזמן רחצת כלים להקפיד על עטיית כפפות וכן להשתמש באלכוג’ל לחיטוי במקום שטיפת ידיים

4. המעטת חשיפה לכימיקלים וחומרי ניקוי ושימוש בכפפות.

5. מילוי עם חומצה היאלורונית או רדיאס: הזרקת חומצה היאלורונית לעור הידיים גורמת לעור להראות מתוח ורענן. ניתן להוסיף נפח במקרים של ידיים גרמיות שאיבדו נפח בין הגידים עם הזמן. כמו כן מילוי עם רדיאס או טיפול ברדיאס מדולל יסייעו לייצור קולגן חדש בעור. תהליך זה מבוצע על ידי שימוש בקנולה. מאידך ניתן לחדש לחות לעור באמצעות סקינבוסטר או פרופילו. חומצות היאלורוניות אלו לא מוסיפות נפח אלא מחדשות את העור ומוסיפות לחות. לעיתים כאשר יש גם אובדן נפח ואלסטיות וגם כתמי שמש ניתן לשלב את הטיפול בחומצה היאלורונית עם טיפולי אבלציה להסרת כתמים (טיקסל/ פלסמה ).

בכל מקרה כשמגיעים לבצע טיפולי אנטיאייג’ינג לפנים חשוב מאד לחשוב גם על אזורים אחרים בגוף כגון צוואר, מחשוף וכן, גם כפות הידיים.

שתפ/י את המאמר