טיקסל

מערכת חדשנית לחידוש עור באמצעות חום ישיר

טיקסל היא מערכת מבוססת TMA – Thermo Mechanical Ablation, המשפיעה על רקמת העור באופן ממוקד על ידי חימום ל400 מעלות, בפולסים המבוקרים באורכם ועומקם, בדיוק מושלם. והתוצאה היא חידוש של העור, טיפול בצלקות אקנה וקמטוטים

ראש המכשיר בנוי מ 81 פירמידות המעבירות אל העור- האפידרמיס והדרמיס העליון פולסים של חום ממוקדים ומדוייקים. התוצאה דומה לזו של מכשיר לייזר- תהליך שנקרא אבלציה – מחיקה של תאים שמוביל להתחדשות של תאים וחלבונים כגון קולגן ואלסטין.

היתרון של טיקסל מול לייזר הוא במיעוט תופעות הלוואי, זמן ההחלמה הוא מהיר יותר והטיפול כואב הרבה פחות.
על פי רוב אחרי טיפול אבלטיבי עם טיקסל יש אודם של העור וכעבור יום- יומיים תהליך של קילוף.
לטיקסל יש גם אפשרות לפעולה לא אבלטיבית שפותחת תעלות בעור שדרכן ניתן להחדיר לעור חומרים כגון סרומים וחומרי פלינג, חומרי הבהרה לפיגמנטציה ועוד. התעלות נשארות פתוחות למשך 6 שעות ולכן אפשר להמשיך בטיפול במהלך יום שלם

קיימת אפשרות נוספת של ביצוע טיפול טיקסל לעפעפיים- הטיפול מבוצע בעזרת ראש טיפול ייעודי אשר גורם לקילוף וחידוש עפעפיים וגורם להרמה של עור העפעף, טיפול בקמטוטים סביב העפעף התחתון ושיפור בקמטים בצידי העיניים.

לפני ואחרי

אחרי 6 טיפולי טיקסל+ טיפול prp
לפני ואחרי סדרת טיפולי טיקסל לאקנה וצלקות
לפני ואחרי סדרת טיפולי טיקסל והזרקת סקינבוסטר
שקופית קודמת
שקופית הבאה

להזמנת תור לטיפול

חידוש העור באמצעות טיקסל

מזוטיקסל

בשיטה זו המכשיר מייצר תעלות קטנות שנשארות פעורות למשך כ -6 שעות. דרך תעלות אלו מוחדרים חומרים פעילים שונים לעור. התוצאה – חידוש העור באמצעות חומרים פעילים, החדרת לחות וטיפול בפיגמנטציה. טיפול זה מתאים גם לבעלות עור כהה (בניגוד לטיפולי לייזר וגלי רדיו)

טיפול אנטיאייג'ינג

חידוש העור על ידי קילוף מבוקר ועידוד יצירת קולגן ואלסטין בשכבות העמוקות על ידי חימום עמוק של העור. טיפול זה מצויין לעור עם קמטוטים עדינים, התחלה של “נפילה” ופיגמנטציה.

טיפול אבלטיבי

טיפול זה הוא האינטנסיבי ביותר מכלל אפשרויות הטיפול בטיקסל. הטיפול מוביל לקילוף אינטנסיבי וחידוש משמעותי של העור, אך מצריך זמן החלמה של עד שבוע. טיפול זה מתאים לטיפול בקמטים עמוקים בעור ולעור עם נזקים מרובים או חטטים עמוקים. הטיפול אינו מתאים לבעלי עור כהה.

חידוש אזור העיניים

בניגוד למכשירי לייזר שאסורים על פי רוב לשימוש באזור העיניים, טיקסל בטיחותי לאזור זה. המכשיר בעל ידית קטנה המותאמת לאזורים עדינים אלו ומאפשרת לעבוד על העפעפיים העליונים וכל האזור שסביב העין, למיצוק ומתיחה של העור.

טיפול בצלקות אקנה

גירוי ויצירת קולגן וחידוש העור באזורים עם חתתים וצלקות מרובים, ניתן לביצוע על ידי סדרה של טיפולי טיקסל. המכשיר גם יעיל במקרים של עור שומני ומעורב ויכול לסייע בשליטה על אקנה פעיל.

שאלות ותשובות

טיקסל היא מערכת חדשנית לשיפור מרקם העור העושה שימוש בחימום בחום טבעי וללא קרינה. קיים מספר רב של טיפולים שונים שניתן לבצע עם המכשיר: טיפולים אבלטיביים המייצרים נקבים עמוקים יותר בעור (וקילוף משמעותי) או טיפול יותר עדין (לא אבלטיבי) המאפשר החדרת חומרים טיפוליים כגון חומצה רטינואית וחומרי מזותרפיה. טיפול בטיקסל נותן מענה לקמטוטים, פיגמנטציה, צלקות אקנה, ועור זקןויבש על ידי חידוש העור. הטיפול אורך כ20 דקות ומבוצע פעם בחודש במשך כ-6 מחזורים.