מה אומרים עליי...

"ד"ר דפנה מנספלד הקשיבה לי והתאימה לי את הטיפול הטוב ביותר בשבילי, לפי מה שאני ביקשתי. אהבתי את זה שאין יועצת, וד"ר דפנה עושה את כל העבודה לבד, זה יותר אישי ויותר נכון עבורי. אני מטופלת אצל ד"ר דפנה כבר שנתיים וחצי ואין ספק שאמשיך להגיע."

נעמה

דר' דפנה היקרה במשך שנים סבלתי משקעים סביב העיניים ופיגמנטציה שחורה. תמיד שאלו אותי למה אני עייפה ועצובה והאם בכיתי,  אפילו כשהרגשתי מצוין. היום בזכות המקצועיות שלך, וידך הבוטחת אני מרגישה ונראית נהדר! בשני טיפולים קצרים של הזרקת חומצה היאלורונית מתחחת לעיניים שינית לי את הפנים. כולם מחמיאים לי על המראה החדש והטבעי שלי ואני מרגישה שפשוט כיף לי להסתכל במראה!! תודה רבה, מכל הלב

סיגל

medical-logo-32.png
IMG_5774a.jpg

"ד״ר מנספלד מספקת שירות ברמה הגבוה ביותר אותה ניתן למצוא. זמינות בכל שעה, אדיבות, סבלנות וסובלנות. כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלי עמה, ברור היה לי כי טובת המטופל עומדת לנגד עיניה מעל הכל וכי המדובר ברופאה רצינית ובעלת ידע במגוון תחומים. ד״ר מנספלד מפגינה שליטה וידע מקצועי רב, חדשנות ועדכנות. רופאה נעימה, נחמדה וחברותית, קשובה ואכפתית. כן ירבו כמוה! אני בהחלט אחזור."

נטלי חזן

נעמה

Swimwear Model

"קפצתי אתמול מוקדם בבוקר לסופר לקנות משהו, עדיין לא מאופרת, פגשתי שם שכנה שאמרה שהפנים שלי זוהרות, שאני נראית נהדר. התעקשה שוב ושוב לשאול מה בדיוק עשיתי בפנים שאני נראית כך. עניתי לה: זה הטיקסל של ד"ר דפי. אני מתקרבת לגיל 50, למרות גילי , עדיין יצאו לי פצעונים והעור היה עם צלקות מפצעי הבגרות שהיו לי בצעירותי. ד"ר דפי הציעה לי טיפול במכשיר הטיקסל. אני טיפוס חשדן , שאלתי המון שאלות, חששתי, ביקשתי אפילו הדגמה ודפי בסבלנות אין קץ ענתה לכל השאלות והרגיעה. כבר לאחר הטיפול הראשון התחילו לראות תוצאות , והיום, לאחר 5 טיפולים, אני נהנית להסתכל במראה, הפנים נראות נהדר ואני מקבלת המון מחמאות. הפנים חלקות יותר, הצלקות נעלמו , פצעונים כמעט ולא יוצאים ואני יכולה לצאת מהבית אפילו בלי איפור.... מי היה מאמין. ממליצה בחום רב!! תודה ד"ר דפי!!!!!"

עדי

ד"ר דפי - ברכת תודה לרופאה נהדרת: ברצוני להוקיר ולהמליץ על עבודתך המקצועית "על הארת הפנים הבלתי נלאית" (תרתי משמע) על ההתייחסות החמימה והמרגיעה גם בעניינים שמעבר לטיפול הנקודתי.

אילנה כהן 

Image by Court Cook