כן, שמעת נכון!

טיפול הייפו בשווי 2,500 ש״ח במתנה!

ברכישת 2 טיפולי סקולפטרה

כן, שמעת נכון!

טיפול הייפו בשווי 2,500 ש״ח במתנה!

ברכישת 2 טיפולי סקולפטרה

לפרטים חייגו: 052-3577100 , או מלאו פרטים:

ההצעה בתוקף עד 31.12.2022

אז מה זה הייפו, מה זה סקולפטרה
ולמה השילוב ביניהם הוא שילוב מנצח?

הייפו | HIFU

אחד הטיפולים החדשניים והאפקטיביים ביותר למיצוק העור

הייפו, HIFU משתמש באנרגיית אולטרסאונד ממוקדת כדי לעבוד על שכבות העור ממש מתחת לפני השטח. אנרגיית האולטרסאונד גורמת לרקמה להתחמם במהירות, עד טמפרטורה של 60-70 מעלות. כך נוצרת פגיעה מבוקרת לתאים שמשפעלת ייצור קולגן בכמות רבה בשכבת ה SMAS – שכבת רקמת החיבור עליה העור יושב. עם המתיחה של שכבת הSMAS אנו רואים הרמה של הפנים – מתיחה של העור ומיצוק. תהליך ייצור הקולגן ומיצוק ה-SMAS כולו אורך בין 3 ל6 חודשים, כך שמיד אחרי הטיפול לא רואים שום דבר. בחודשים שלאחר הטיפול יש שיפור בנפילה ודילדול הרקמה בצוואר, לחיים וקו הלס מיום ליום. למעשה מיד לאחר הטיפול בהייפו,HIFU יש רק אודם קל של העור וניתן לשוב לתפקוד מיידי. הייפו,HIFU לא יעבוד טוב במקרים חמורים יותר של נפילת עור או במטופלים עם עור דק מאד ועדין. הטיפול מומלץ פעם בשנתיים בעור צעיר כצעד מניעתי לעיכוב תהליך הזדקנות.

סקולפטרה | Sculptra

חידוש הקולגן הטבעי בגוף עד 60% יותר

קולגן הוא חלבון סיבי בדרמיס העמוק התומך במבנה העור ומסייע בשמירה על צורת העור, תוך שמירה על עור חלק ולחות העור. התחדשות תמידית של קולגן גורמת למראה עור צעיר יותר. עם השנים והחל בערך בגיל 25 כמות הקולגן המיוצרת באופן טבעי ברקמה הולכת ויורדת, ושחלוף הקולגן הולך ועולה. כתוצאה מכך אנו רואים תהליך הזדקנות של העור, קמטוטים, קמטים ויובש.
Sculptra ו Aesthefill הם חומרי הזרקה שאושרו לאחרונה בישראל על ידי משרד הבריאות, אך נמצאים בשימוש עולמי מזה שנים.
החומרים מורכבים מחומצה פולילקטית המסייעת בהדרגה להחליף קולגן שאבד -לתוצאות שיכולות להימשך עד שנתיים ולעיתים אף יותר.

Sculptra מיוצר מחומר סינטטי מתכלה, מותאם ביולוגית לגופנו הנקרא חומצה פולי-L-לקטית, ואילו Aesthefill מיוצר מחומצה פולי D לקטית. החומרים נספגים בגוף באופן הדרגתי וטבעי ועוזרים לבנות מחדש את הקולגן האבוד. הטבה במצב העור מושגת על ידי סדרה של טיפולים המבוצעים על ידי רופא בלבד.
בזמן הטיפול הרופא מזריק את החומצה הפולילקטית לדרמיס – אותה שכבה של העור בה יש את מרב הקולגן. לאורך זמן, Sculptra או Aesthefill יעזרו לגוף לשחזר קולגן שאבד.

מספר פגישות ההזרקה ומספר ההזרקות לכל טיפול משתנים מאדם לאדם, בהתאם לכמות הקולגן שאבד. בממוצע, יש צורך בשתים או שלוש פגישות על פני תקופה של מספר חודשים.

תוצאת הטיפול ניכרות מספר שבועות אחרי ההזרקה ואנו רואים הרמה ברורה של הרקמה באזור המוזרק, והחשיבות בטיפול זה הוא משך הזמן של פעילותו- העור הולך ומשתפר עם החודשים והתוצאות נשמרות לאורך זמן.

להזמנת תור לטיפול