סקינבוסטרס

עור הפנים סובל מנזקי מזג האוויר שגורמים לו לאבד מלחותו לאורך השנה. בתקופת החורף אנשים עלולים לסבול מעור מיובש וחסר לחות, מה שגורם לו לאבד מגמישותו ולהיראות עייף ומקומט. מאידך, בתקופת הקיץ נזקי השמש גורמים לעור הפנים לסבול מקמטוטים, בייחוד באזור הלחיים, בית החזה, הצוואר וצידי העיניים. בעיה זו ניתנת לפתרון בימינו באמצעות טיפול חדשני ויעיל המכונה סקינבוסטר. במהלך הטיפול מוזרקות לשכבות העמוקות בעור טיפות זעירות של חומצה היאלורונית, המעניקה לעור לחות וחזות רעננה, גמישה ומלאת חיות.

תפקידה של חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית הינה חומר המצוי בעור באופן טבעי, ומאופיינת ביכולת גבוהה לספוח לתוכה מים ולשמרם. ואולם, עם השנים כמות החומצה ההיאלורונית בעור פוחתת וכך גם חיוניותו של העור, שנוטה להתייבש ולאבד מגמישותו ורעננותו. לכן, הטיפול בסקינבוסטרס לעור מהווה פתרון אידיאלי לסיפוק צרכי עור הפנים מבחינת לחות ורעננו, מבלי לשנות את מבנה הפנים.

החדרת כמות קטנה של חומצה היאלורונית

בשיטות אחרות למילוי קמטים מוזרקת כמות גדולה של חומצה היאלורונית, הגורמת לא אחת לשינוי ניכר לעין בטופוגרפיה של הפנים. מנגד, בטיפול בסקינבוסטרס מוחדרת לעור כמות קטנה ומדודה של החומצה, כ10 מיקרוליטר בכל הזרקה. כמות מזערית זו מספיקה על מנת להעניק לעור את הלחות והחיות הנחוצות לו, ומצד שני היא אינה משנה את מבנה הפנים. יחד עם זאת, חשוב לציין שבשיטה זו התוצאות אינן מיידיות אלא ניכרות רק לאחר עשרה ימים עד שבועיים.

אופן הטיפול באמצעות סקין בוסטרס

טיפול בסקינבוסטרס מבוצע בצורת שתי וערב על גבי שטחי עור גדולים, כמו בבית החזה או הלחיים, תוך התמקדות באזורים עם הרבה קמטוטים. הטיפול עשוי להיות בודד או סדרה של עד שלושה מפגשים עם הפרש של כ- 30 יום בין מפגש למפגש. בדרך כלל, כבר אחרי שני טיפולים השינוי בעור הפנים הינו משמעותי מאוד, ובעקבותיו מרבית הקמטוטים נעלמים. לבסוף, על מנת להעצים את תוצאות הטיפול כדאי לשלבו עם טיפולי פיליניג ומיצוק עור נוספים.

לפני

אחרי

לפני

אחרי

אשמח לפגוש אתכן/ם לפגישת ייעוץ - צרו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.