מילוי שפתיים

 
מילוי שפתיים

יש סיבות רבות למלא שפתים... יש הטוענים כי שפתיים מלאות הן הרבה יותר חושניות ויש את כאלה אשר פשוט מעדיפים לרענן את המראה שלהם. כך או כך, מדובר בהליך קצר, כמעט נטול סיכונים ותופעות לוואי, עם כאב מינימלי ובעיקר הפיך, מה שמפחית עוד יותר את הסיכון.

בעת טיפול למילוי שפתיים בחומצה היאלורונית, יש לבחון את בקשות המטופל/ת ואת האנטומיה הקיימת ולבצע תאום ציפיות מלא בין המטופלת לרופא. יש להקפיד על מילוי נכון של השפתיים ושמירה על יחס פרופורציונלי של השפתיים – העליונה, תמיד הדקה מבין השתיים, והתחתונה, הבשרנית יותר. כמו כן מומלץ לשים לב למבנה הלסתות והשיניים ועל ידי כך להחליט כיצד לטפל בפנים כמכלול ולא רק למלא את השפתיים.

בניגוד למילוי נפח וקמטים, מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית מתאים לנשים וגברים משנות ה20 המוקדמות שלהם. במבוגרים יותר ובמעשנים, לעיתים נראה מעל ומתחת לשפתיים גם קווים אורכיים היידועים בכינוי " קווי ברקוד". אם יש קווים כאלה, לעיתים מומלץ להשלים את מילוי השפתיים בטיפול סקינבוסטר או מילוי בחומצה היאלורונית דקיקה להשגת מראה מיטבי.

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

אשמח לפגוש אתכן/ם לפגישת ייעוץ - צרו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.