מילוי קמטים ופיסול פנים

 
מילוי קמטים ופיסול פנים

פיסול פנים היא טכניקת טיפול בחומצה היאלורונית ובוטולינום טוקסין המאפשרת שיפור מראה והשבת מראה צעיר על ידי החלקת קמטי הבעה, מילוי קמטים ושחזור נפחים באזורי פנים אשר עם השנים "נפלו".

כיום יותר ויותר מטופלים מעדיפים טיפול בפיסול פנים על פני האופציה הניתוחית של מתיחת פנים כירורגית ממגוון סיבות, בראשן המחיר וזמן ההחלמה. צניחה של הרקמות הרכות של הפנים מתרחשת פעמים רבות עקב איבוד רקמת שומן הכרוכה בירידה במשקל, אך לפעמים יש איבוד רקמת שומן אפילו ללא איבוד משקל גוף. כמו כן יש החלשות של הגידים והרצועות בפנים היוצרים חלוקות בין מדורי שומן הפנים.

המילוי של ג'ל חומצה היאלורונית מוזרק באמצעות מחט או קנולה למדורים העמוקים של הפנים מתחת לעור. על פי רוב יש צורך ביותר ממזרק אחד (בממוצע 3 מזרקים ומעלה) ומשתמשים בחומצה היאלורונית סמיכה בעלת חלקיקים גדולים המאפשרים ספיחה משמעותית של מים.

האזורים הנפוצים למילוי נפחים ופיסול פנים הם הקמטים הנזולביאלים בין האף לצידי הפה, אזור עצמות הלחיים והלחיים עצמן, לאורך קו הלסת, שקעים מתחת לעיניים, שקעים ברכות ועוד.

מילוי חומצה היאלורונית ופיסול פנים מחזיק מעמד בין שישה חודשים לשנה ומעת לעת מצריך תחזוקה. לאחר הטיפול יכול להיות אודם מקומי או נפיחות שחולפת, ולעתים אף שטפי דם. כל אלו חולפים במהרה והתוצאה הסופית נראית כשבוע לאחר הטיפול

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

אשמח לפגוש אתכן/ם לפגישת ייעוץ - צרו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.