מזותרפיה

מזותרפיה היא שיטת טיפול לקמטים ושיפור איכות העור הפועלת על ידי החדרת חומרים לתוך העור. החומרים המוזרקים משתנים מטיפול לטיפול לפי הצורך הספציפי. הטיפול נעשה על ידי הזרקה של כמויות מדודות של נוזל מזותרפיה המכיל ויטמינים כגון ויטמין C, קומפלקס B, רטין A וכן חומצה היאלורונית, מינרלים ותמציות צמחים לדרמיס. ההזרקה בעומק העור מפזרת את החומרים במקום הפעולה שלהם. התוצאה: עור רענן, גמיש ורווי לחות.

מזותרפיה מתבצעת על ידי דקירות עדינות ועל פי רוב אי הנוחות היא קלה ביותר. ניתן לחזור לתפקוד תקין מיד אחרי הטיפול. לעיתים נדירות נראה תגובה מקומית של אודם או שטפי דם קטנים, אשר נגרמים מהרחבה של כלי הדם בדרמיס. בדרך כלל נחוצים כחמישה טיפולים להשגת התוצאה הרצויה, המתבצעים אחת לשבוע עד שבועיים. אחרי השלמת הסדרה יש לבצע טיפולי שימור מדי 3-6 חודשים. טיפול מזותרפיה מתאים לנשים וגברים מגיל 25 ומעלה המעוניינים לרענן את עורם. מזותרפיה פחות טובה לעור עם קמטים עמוקים, ובעיקר מתאימה לטיפול בקמטוטים קטנים ובעור חסר חיות. מזותרפיה אינה מתאימה לאנשים עם מחלות עור שונות. אנשים הנוטלים מדללי דם יכולים על פי רוב לעבור טיפולי מזותרפיה אך ייתכן ויסבלו מדימומים ושטפי דם.

אשמח לפגוש אתכן/ם לפגישת ייעוץ - צרו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.