חומצה היאלורונית

 
חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר טבעי, המצוי ברקמה בין תאית ובין היתר אחראית על גמישות העור ועל התחדשותו יחד עם החלבונים אלסטין וקולגן. עם השנים, עם חשיפה לשמש, עשון סיגריות וכן בשל תהליכים שמוכתבים מגנטיקה, חלה הזדקנות של העור. כמות החומצה ההיאלורונית בגופנו יורדת וכתוצאה מכך העור הופך ליבש, וקמטים מתחילים להיווצר. חומצה היאלורונית ניתנת לייצור בצורה טהורה במעבדה ולכן ניתנת להזרקה לדרמיס - השכבה העמוקה של העור, שם החומצה סופחת מים וכן מגרה ייצור של קולגן.

ההזרקה נעשית לאחר חיטוי ואלחוש מקומי של העור. ומשך טיפול ממוצע אורך בין 20 דקות לשעה, תלוי כמה אזורים מוזרקים. לתוצאות טובות ניתן לשלב טיפול ב חומצה היאלורונית יחד עם טיפולי בוטוקס. במקרים מסוימים יש לחזור על טיפול ב חומצה היאלורונית יותר מפעם אחת להשגת התוצאה המיטבית, בעיקר במקרים בהם נחוץ מילוי בנפחים גדולים (אשר נעשה בשלבים ) או במקרה של טיפול לחידוש וריענון העור שנעשה בסדרה של 3 טיפולים.

תופעות הלוואי של הזרקה יכולות להיות אודם וכאב מקומי באתר ההזרקה, שטפי דם, זיהום מקומי, ולעיתים נדירות תגובה אלרגית לחומרי האלחוש, כמעט ולא תוארו מקרים של אלרגיה ל חומצה היאלורנית. חשוב להדגיש כי תוצאות הטיפול ב חומצה היאלורונית לא נמשכות לנצח. בניגוד לחומרי מילוי אחרים המוגדרים קבועים (לדוגמה סיליקון) חומצה היאלורונית נספגת ונעלמת לגמרי. משך הזמן שהתוצאה נראית לעין משתנה ממוצר למוצר, וכן תלוי באזור המוזרק ובכמות המוזרקת, בגיל המטופל ובפקטורים אישיים כגון גנטיקה, עישון וחשיפה לשמש.

חומצה היאלורונית מגיעה במגוון סוגים של מזרקים בנפחים שונים ועם מערכות הזרקה שונות וזאת על מנת לענות על צרכים שונים. קיימים מותגים שונים בשוק. כמו כן יש הבדל בין גודל החלקיקים והקשרים בניהם.

לפני

אחרי

לפני

אחרי

לפני

אחרי

 

אשמח לפגוש אתכן/ם לפגישת ייעוץ - צרו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.