ג'

 

ג'ואן ריברס פעם אמרה: "אתה יכול להסתיר הרבה דברים, אך הידיים תמיד מסגירות" אז מה בעצם ניתן לעשות על מנת לשפר את מראה הידיים?

1. לקבוע שגרת טיפול מגיל צעיר ולדבוק בה: להקפיד על שימוש בקרם לחות, ולהקפיד על שימוש בקרם הגנה עם מקדם גבוה מידי יום, כל היום!

2. שימוש בכפפות נהיגה! השמש פוגעת בעורנו גם כשאנחנו לא חושבים.

3. בעלי נטיה ליובש / גרוי: להקטין חשיפה למים – בזמן רחצת כלים להקפיד על עטיית כפפות וכן להשתמש באלכוג'ל לחיטוי במקום שטיפת ידיים

4. המעטת חשיפה לכימיקלים וחומרי ניקוי ושימוש בכפפות.

5. מילוי עם חומצה היאלורונית: הזרקת חומצה היאלורונית לעור הידיים גורמת לעור להראות מתוח ורענן. ניתן להוסיף נפח במקרים של ידיים גרמיות שאיבדו נפח בין הגידים עם הזמן. תהליך זה מבוצע על ידי שימוש בקנולה. מאידך ניתן לחדש לחות לעור באמצעות סקינבוסטר או פרופילו. חומצות היאלורוניות אלו לא מוסיפות נפח אלא מחדשות את העור ומוסיפות לחות. לעיתים כאשר יש גם אובדן נפח ואלסטיות וגם כתמי שמש ניתן לשלב את הטיפול בחומצה היאלורונית עם טיפולי אבלציה להסרת כתמים (טיקסל ).

בכל מקרה כשמגיעים לבצע טיפולי אנטיאייג'ינג לפנים חשוב מאד לחשוב גם על אזורים אחרים בגוף כגון צוואר, מחשוף וכן, גם כפות הידיים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.