ע

 

על מנת להשיג אפקט של הצערה ושיפור המראה הכללי אין צורך להזריק כמויות גדולות של חומצה היאלורונית אלא לפעמים כדאי פשוט להתמקד באזור אחד של הפנים. דוגמה אחת לשיפור אזור פנים אחד שמשנה את כל המראה הוא אזור העיניים. טיפולים פשוטים, שאינם כירורגים באזור העיניים , יכולים למחוק שנים מהפנים, בלי זמן ההחלמה הממושך המקושר לניתוחים. טיפולי בוטוקס וחומרי מילוי, כגון חומצה היאלורונית, נעשו נפוצים מאוד בשנים האחרונות לחידוש אזור העיניים והפחיתו מאד את הצורך בטיפול ניתוחי. במקרים מסוימים מומלץ גם לבצע קילוף של העור- פילינג כימי או טיפולי טיקסל, ליזר, IPL, וגלי רדיו.

בוטוקס/ בוטולינום טוקסין להחלקת קמטים בצידי העיניים:

העור מעל העפעפיים נעשה רפוי עם השנים ומוביל למראה עפעפיים נפולים או כבדים, ומשווים למטופל מראה יותר זקן ועייף. אפשרות טובה לבעיה זו היא בוטוקס. הרופא מזריק בוטולינום טוקסין לשרירים שסביב העין, במיוחד לשריר העגול, ORBICULARIS OCULI, וכתוצאה מכך גורם להחלקת קמטי "רגלי העורב" או קמטי הצחוק בצידי העיניים. תוצאה נוספת היא מתיחה של העפעף העליון והרמה קלה של הגבה בצידה החיצוני ליצירת מראה צעיר רענן יותר.

למי מתאים? הטיפול לא מתאים לאנשים עם עודף עור משמעותי של העפעף העליון שכן לא נראה שינוי. כמו כן לא מתאים לבעלי קמטים עמוקים. הטיפול בד"כ מתאים לאנשים עד גיל 55 אולם כדאי להתייעץ עם רופא לגבי התאמת טיפול זה למראה הפנים.

שקעים מתחת לעיניים:

שקעים מתחת לעיניים נגרמים מאובדן שומן והחלשות של רקמת החיבור. אצל אנשים מסויימים השקעים קיימים כבר מגיל צעיר מאד ומבטאים שינוי במבנה פנים כתוצאה מתורשה ולא בגלל הזדקנות. הטיפול לשקעים מתחת לעיניים הוא בחומרי מילוי כגון חומצה היאלורונית יכול לסייע להאיר את האזור על ידי מילוי השקע.

למי מתאים? הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מהדגשת יתר של "מרזב הדמעות" – אותו שקע עמוק מתחת לעיניים היוצא מהזוית הפנימית של העין ועד הלחי. הטיפול אינו מתאים לאנשים הסובלים מ"שקיות" מתחת לעין כיוון שהזרקת חומצה היאלורונית עלולה להחמיר את השקיות.

עיגולים שחורים מתחת לעיניים:

אלה לעתים קרובות נגרמים בשל תורשה, עור דק, הצטברות של דם, או מקבץ של ורידים. זריקות מילוי עם חומצה היאלורונית, המעבות את העור ומטשטשות את ה מהוות טיפול טוב לבעיה.

לשינוי הדרמטי ביותר מומלץ לבחור בבוטוקס כמרפה שריר יחד עם מילוי חומצה היאלורונית. לא ניתן לבצע את שני הטיפולים ביחד ולכן טיפול לאזור העיניים צריך להתבצע בשלבים. חשוב גם לזכור כי האזור מאד עדין והזרקת חומצה היאלורונית בכמות גדולה לאזור השקעים בעיניים לא מומלצת ולכן גם במילוי יש חשיבות לתכנון מוקדם והזרקה בכמות קטנה עם הוספת חומר בהמשך בזמן הביקורת.

לאחר הטיפול

חשוב מאד להקפיד על שימוש בקרם לחות וקרם עיניים לשם הידרציה של העור העדין סביב העיניים. כמו כן להימנע משמש על ידי מריחת קרם הגנה ושימוש בכובע ומשקפי שמש וכמובן לשתות הרבה מים.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.