דור ה Y- מה הם באמת רוצים?

מי שמע על דור הY, המילניאלים (Millenials) ?

המילניאלים הם הדור שבין דור הX ודור הZ, או במילים אחרות ילידי שנות ה80 וה90 של המאה ה20.

בני המילניום נולדו בין 1981 ל -1996, היום הן והם בנות ובני 24-39. בני דור המילניום גדלו בתקופה של שינויים חברתיים וריבוי אינפורמציה; מדיה חברתית, זמינות מידע ושירותי אונליין, עושר של בידור על פי דרישה ונגישות מדיה. כל אלו הובילו לFOMO (FEAR OF MISSING OUT) פחד מפספוס, או החמצה (בעיקר של מידע וחוויות) אך גם להם להתמצא דיגיטלית, להיות זריזים, ונחושים יותר ולהיות הרפתקנים ביותר.

תכונות אלו גרמו למילניאלים להיות פרואקטיבים, יוזמים ואמיצים בהיבטים רבים בחייהם; למשל בעיסוקים השונים, במקצועות השונים, באורח החיים ובמרדף אחר שביעות רצון מחייהם, וגם ברצון של בני הדור להלחם בסימני ההזדקנות או לפחות לעכב אותם.

המילניאלים בני דור Y הם אולי בני הדור בעל התודעה הגבוהה ביותר לבריאות בכלל, ולרפואה מניעתית בפרט. בני הדור אוהבים לשמור על כושר, תזונה נכונה, וגם למנוע סימני הזדקנות באמצעות טיפולי רפואה אסתטית מונעת: טיפולי אנטיאייג’ינג.

כך למשל ניתן לראות כי בני דור המילניום, דור הY, אוהבים ואינם מפחדים מטיפולי אסטתיקה לשיפור המראה שלהם, ובמיוחד לשימור המצב הקיים. בני דור הY אוהבים טיפולי בוטוקס מניעתי- הזרקה של כמות קטנה יותר של בוטולינום טוקסין למנוע קמטים בטרם הופעתם, וכן מגוון טיפולי אנטיאייג’ינג של חומצה היאלורונית, מזותרפיה, סקינבוסטרס, ועוד.

המילניאלים גם מעודכנים מאד ויודעים בדיוק איזה טיפול הם רוצים וכיצד הם מצפים מהתוצאה לצאת.

הטיפולים שבני דור הY מבצעים גם תורמים, מעבר למראה שלהם, למצב רוחם ורווחתם הנפשית שקשורה מאד למראה. אין זה אומר שהמילניאלים הם שטחיים, אך ללא ספק הביטוי “נפש בריאה בגוף בריא” יכול לתאר אותם היטב.

המילניאלים גם הרבה יותר פתוחים באשר לשיתף החויה של טיפולי רפואה אסתטית. כמו כל דבר אחר, מילניאלים רבים אוהבים וגאים לשתף במדיה חברתית, בבלוגים (ממש כמו זה 🙂 ובאופן אישי כמובן, על חויות טובות, או רעות שהם עוברים.

אז אם אתם בני 20+ או 30+ שדואגים למראה בריא ורוצים לשמור על הקיים לאורך זמן, הבלוג שלי הוא ממש בשבילכם. פה אספר לכם על טכניקות חדשות מעולם האנטיאייג’ינג והרפואה האסתטית וכאן תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות על הטיפולים המתאימים לכם. מידי פעם אארח בבלוג שלי אורחים בעלי ידע שיוכלו לייעץ לכם כיצד להשיג תוצאות טובות ולשמור עליהן לאורך זמן.

שתפ/י את המאמר